Zapisy do szkoły

Wydarzenia sportowe ...

Złoty Jacek i Srebrna Klaudia

Mistrzostwa Gdyni w LA odbyły się 05.03.14 r.

SP nr 26 Gdynia wystawiła reprezentację w składzie:

50m                                                                           50m

Dąbrowska Liwia                                                      Pietkiewicz Jacek 1 miejsce

Godlewska Weronika                                                Zambrzycki Piotr

Kaźmierczak Wiktoria 8 miejsce                               Wojtaszek Mikołaj

600m                                                                         1000m

Tomaszewska Oliwia                                                Wierzbicki Kacper

Muszyńska Daria                                                      Mańkowski Kacper

Wolanowski Kacper

skok wzwyż                                                              skok wzwyż

Margol Klaudia 2 miejsce                                         Zielińska Daniel

Gapińska Justyna                                                    Zbrzeski Krystian

skok w dal                                                                 skok w dal

Masiakowska Marta                                                  Bronka Paweł

Muszyński Damian

piłka lekarska                                                             piłka lekarska

Sikora Dominika                                                      Hawrysiuk Dawid 7 miejsce

Karpowicz Maja                                                        Huba Jakub

Załucki Jakub

Gratulacje !!!

Poprawiono: środa, 12, marzec 2014 09:04

Sukcesy sportowe

Złoto, Brąz i Brąz w drużynie !

W I Mistrzostwach Gdyńskich Szkół Podstawowych w siłowaniu na rękę nasza szkoła zaprezentowała się fantastycznie. W kategorii klas VI chłopców: Daniel Zieliński zdobył złoty medal, a Jakub Huba wywalczył brąz.

Natomiast nasz zespół w składzie: Daniel Zieliński, Jakub Huba, Dawid Hawrysiuk, Damian Muszyński, Jan Makowski, Krystian Kupkowski, Krzysztof Smolec, Dominika Sikora, Julia Szpera i Klaudia Kroyna zdobył w klasyfikacji ogólnej III miejsce, a więc  brązowy medal.

Dziewczynki rywalizowały w mistrzostwach rejonu w piłce ręcznej, uzyskując po wyrównanej walce III lokatę. Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Tomaszewska, Julia Załucka, Patrycja Libich, Daria Muszyńska, Marta Masiakowska, Klaudia Margol, Klaudia Żebrowska, Liwia Dąbrowska i Weronika Godlewska. Natomiast chłopcy oddali bardzo dużo zdrowia co wystarczyło na IV miejsce. W skład kadry weszli: Hawrysiuk Dawid, Zieliński Daniel, Parol Szymon, Mańkowski Tobiasz, Wolanowski Kacper, Sarzyński Paweł, Zbrzeski Krystan, Makowski Jan, Muszyński Damian, Zambrzycki Piotr.

Serdecznie gratulujemy !!!

Poprawiono: czwartek, 06, marzec 2014 11:34

Na podium

W dniu 18.02.14 r. nasza szkoła uczestniczyła w Wiosennym Turnieju Koszykówki Dziewcząt.                       Po wyrównanych meczach zajęliśmy bardzo dobre drugie i czwarte miejsce.

W składzie reprezentacji szkoły znalazły się następujące uczennice: Julia Załucka, Klaudia Margol, Ksenia Panov, Wiktoria Pomieczyńska, Klaudia Żebrowska, Oliwia Tomaszewska, Patrycja Libich, Weronika Kiszkis, Daria Muszyńska, Weronika Kaźmierczak, Weronika Godlewska, Wiktoria Mróz, Mila Bernacka, Wiktoria Olszewska, Justyna Gapińska, Weronika Tarnacka, Oliwia Czeplin, Liwia Dąbrowska.

Gratulujemy!!!

Poprawiono: środa, 12, marzec 2014 09:05

Sztafeta Pływacka

W czwartek 9.01.14r. i w piątek 10.01.14r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę na mistrzostwach Gdyni w sztafetach pływackich (8x25m dowolnym, 4x25m zmiennym, 4x25m dowolnym). Skład naszej reprezentacji: Patrycja Libich, Maja Karpowicz, Klaudia Połeć, Oliwia Czeplin, Ania Parol, Basia Huba, Natalia Biernacka, Olivia Kudlińska, Mila Bernacka, Filip Witkiewicz, Ksawery Majewski, Paweł Sarzyński, Bartek Zalewski, Mikołaj Wojtaszek, Piotr Zambrzycki, Oskar Goździewicz, Mateusz Gąsiorowski. W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy szóstą lokatę.

Poprawiono: czwartek, 06, luty 2014 09:12

Nasi nauczyciele-pływacy!!!

Dnia 23 listopada odbyły się XIII Mistrzostwa Gdyni Nauczycieli w Pływaniu.

Oto nasze sukcesy:

• IV m. w sztafecie 3x50m  dowolnym stylem pływackim;
  • III m. w sztafecie "na wesoło";
  • wysokie miejsca w indywidualnych konurencjach.

Serdecznie gratulujemy !!!

Poprawiono: niedziela, 01, grudzień 2013 17:08