Zapisy do szkoły

Wydarzenia sportowe ...

Brąz dla Piotra !

W dniu 18 marca 2015 roku wzięliśmy udział w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Gdyni.

Reprezentowali nas Biernacka Natalia, Belczewska Malwina, Skarżyńska Natalia, Czeplin Oliwia, Połeć Klaudia, Zambrzycki Piotr, Goździewicz Oskar, Witkiewicz Filip, Sarniak Dominik, Stanisławczyk Filip.

Brązowym medalem może pochwalić się Piotrek Zambrzycki który był trzeci w stylu klasycznym.

Gratulujemy J

Poprawiono: wtorek, 31, marzec 2015 06:50

Mistrzostwa rejonu w Piłce Ręcznej

W dniu 5 marca 2015 roku chłopcy zajęli trzecie miejsce w zawodach piłki ręcznej. W składzie zespołu znaleźli się: Zbrzeski Krystian, Sarzyński Paweł, Zambrzycki Piotr, Zalewski Bartek, Borsik Aleks, Dziembowski Sebastian, Litwiński Kacper, Goździewicz Oskar, Wierzbicki Kacper, Formela Mateusz.

Dziewczyęta naszej szkoły na zawodach z piłki ręcznej zajęły drugie miejsce w dniu 9 marca 2015 roku. Reprezentowały nas: Gapińska Justyna, Olszewska Wiktoria, Szewczyk Agnieszka, Czeplin Oliwia, Zach Wiktoria, Skarzyńska Natalia, Godlewska Weronika, Masiakowska Marta, Huba Basia, Mossakowska Ania, Berbeć Kamila, Dąbrowska Liwia, Kuczera Wanesa.

Gratulację

Poprawiono: czwartek, 26, marzec 2015 07:04

Siłowanie na rękę

Złoto Krystiana i Brąz drużyny !!!

W dniu 26 lutego 2015 roku nasza szkoła uczestniczyła w Mistrzostwach Gdyni w Siłowaniu na Rękę. Reprezentanci SP nr 26 w składzie:Kacper Litwiński , Mateusz Formela , Krystian Kupkowski , Piotr Zambrzycki , Krystian Zbrzeski, Maciek Fijałkowski , Muszyński Damian, Sikora Dominika, Szpera Julia i Murawska Anna wywalczyli brązowy medal. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem w kategorii chłopców kl. IV-VI open został rok młodszy Krystian Kupkowski otrzymując złoty medal.

Gratulacje J

Poprawiono: czwartek, 26, marzec 2015 07:05

O krok od medalu

W dniach 08/09.04.2014 r. odbywały się Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas III w Dwa Ognie Usportowione. Nasza szkoła uplasowała się na miejscu czwartym wśród chłopców i na siódmym w kategorii dziewcząt. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i zacięte nie brakowało bardzo dobrych rzutów i skutecznych chwytów piłki. Chłopcy otarli się o medal zabrakło szczęścia. Skład reprezentacji SP 26 Gdynia: Kuźnicki Jan, Łobaczewski Hubert, Mańkowski Dawid, Szymborski Fabian, Tomaszewski Bartek, Wróbel Dawid, Król Karol, Masiewicz Mikołaj, Briszke Paweł, Potocki Dominik, Gąsiorowski Mateusz, Jankowski Tymek, Majewski Ksawery, Dryl Zofia, Błożejko Oliwia, Jarycka Katarzyna, Stenzel Nikola, Osowska Wiktoria, Piątek Zuzanna, Trojanowska Natalia, Jester Marta, Pelplińska Pola, Dalek Gosia, Kulig Paulina, Kaszuba Natalia, Nowicka Magda, Machlik Paulina. Gratulujemy !!!

Poprawiono: piątek, 25, kwiecień 2014 11:12

Klaudia i Kuba na medal

Zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni zostały rozegrane w dniu 11 kwietnia 2014r.                            Klaudia Margol zdobyła dwa złote medale na dystansie 50m stylem grzbietowym i dowolnym,          natomiast Jakub Załucki wywalczył brązowy medal w kategorii 100m stylem zmiennym.                         Zespół SP 26 reprezentowali: Parol Anna, Huba Basia, Margol Klaudia, Załucka Julia, Zalewski Bartek, Sarzyński Paweł, Załucki Jakub, Zambrzycki Piotr, Parol Szymon, Kulig Szymon. Wszyscy startujący zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe. Gratulacje!!!