Zapisy do szkoły

banner.jpg

Wydarzenia sportowe ...

Nasze dzieci na meczu piłki ręcznej

Dnia 27 stycznia, nasze dzieci brały udział w oprawie artystycznej meczu piłki ręcznej: Vistal Gdynia - Start Elbląg.

Poniżej podajemy link do strony, gdzie mozna obejrzeć występ taneczny naszych dziewczynek.

Poprawiono: poniedziałek, 01, luty 2016 10:31

Mistrzostwa Śródmieścia w Piłce Ręcznej

W dniu 25 stycznia 2016 roku odbyły się zawody dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej. W składzie reprezentacji szkoły wystąpili: Oskar Cymer, Mateusz Formela, Oskar Goździewicz, Dawid Kaszuba, Filip Michno, Krystian Kupkowski, Krzysiek Smolec, Kuba Litwiński, Michał Marczewski, Oliwia Kudlińska, Marta Masiakowska, Nikola Stenzel, Wiktoria Osowska, Natalia Trojanowska, Wiktoria Mróz, Małgosia Dalek, Oliwia Nowak, Julia Tkaczyk, Marta Jester. Nasze zespoły zajęły II i III   miejsce.

Do zawodów przygotowali Basia Nawrot i Marek Leszczyński

Joanna

Poprawiono: poniedziałek, 01, luty 2016 13:06

Mistrzostwa Śródmieścia w Siatkówce

W dniach 20 i 22 stycznia 2016 roku odbyły się zawody dziewcząt i chłopców w siatkówce. W składzie reprezentacji szkoły wystąpili: Oskar Cymer, Mateusz Formela, Oskar Goździewicz, Dawid Kaszuba, Filip Michno, Adrian Szydlik, Krzysiek Smolec, Ksawery Majewski, Szymon Argalski, Tymek Jankowski, Natalia Biernacka, Oliwia Kudlińska, Marta Masiakowska, Natalia Skarżyńska, Nikola Stenzel, Wiktoria Osowska, Natalia Trojanowska, Paulina Kulig, Wiktoria Mróz, Oliwia Wiśniewska. Nasze zespoły zajęły III i IV miejsce.

Do zawodów przygotowali Basia Nawrot i Marek Leszczyński

Poprawiono: poniedziałek, 01, luty 2016 13:08