Zapisy do szkoły

Wydarzenia sportowe ...

O krok od medalu

W dniach 08/09.04.2014 r. odbywały się Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas III w Dwa Ognie Usportowione. Nasza szkoła uplasowała się na miejscu czwartym wśród chłopców i na siódmym w kategorii dziewcząt. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i zacięte nie brakowało bardzo dobrych rzutów i skutecznych chwytów piłki. Chłopcy otarli się o medal zabrakło szczęścia. Skład reprezentacji SP 26 Gdynia: Kuźnicki Jan, Łobaczewski Hubert, Mańkowski Dawid, Szymborski Fabian, Tomaszewski Bartek, Wróbel Dawid, Król Karol, Masiewicz Mikołaj, Briszke Paweł, Potocki Dominik, Gąsiorowski Mateusz, Jankowski Tymek, Majewski Ksawery, Dryl Zofia, Błożejko Oliwia, Jarycka Katarzyna, Stenzel Nikola, Osowska Wiktoria, Piątek Zuzanna, Trojanowska Natalia, Jester Marta, Pelplińska Pola, Dalek Gosia, Kulig Paulina, Kaszuba Natalia, Nowicka Magda, Machlik Paulina. Gratulujemy !!!

Poprawiono: piątek, 25, kwiecień 2014 11:12

Klaudia i Kuba na medal

Zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni zostały rozegrane w dniu 11 kwietnia 2014r.                            Klaudia Margol zdobyła dwa złote medale na dystansie 50m stylem grzbietowym i dowolnym,          natomiast Jakub Załucki wywalczył brązowy medal w kategorii 100m stylem zmiennym.                         Zespół SP 26 reprezentowali: Parol Anna, Huba Basia, Margol Klaudia, Załucka Julia, Zalewski Bartek, Sarzyński Paweł, Załucki Jakub, Zambrzycki Piotr, Parol Szymon, Kulig Szymon. Wszyscy startujący zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe. Gratulacje!!!

Poprawiono: piątek, 25, kwiecień 2014 11:12

Złoty Jacek i Srebrna Klaudia

Mistrzostwa Gdyni w LA odbyły się 05.03.14 r.

SP nr 26 Gdynia wystawiła reprezentację w składzie:

50m                                                                           50m

Dąbrowska Liwia                                                      Pietkiewicz Jacek 1 miejsce

Godlewska Weronika                                                Zambrzycki Piotr

Kaźmierczak Wiktoria 8 miejsce                               Wojtaszek Mikołaj

600m                                                                         1000m

Tomaszewska Oliwia                                                Wierzbicki Kacper

Muszyńska Daria                                                      Mańkowski Kacper

Wolanowski Kacper

skok wzwyż                                                              skok wzwyż

Margol Klaudia 2 miejsce                                         Zielińska Daniel

Gapińska Justyna                                                    Zbrzeski Krystian

skok w dal                                                                 skok w dal

Masiakowska Marta                                                  Bronka Paweł

Muszyński Damian

piłka lekarska                                                             piłka lekarska

Sikora Dominika                                                      Hawrysiuk Dawid 7 miejsce

Karpowicz Maja                                                        Huba Jakub

Załucki Jakub

Gratulacje !!!

Poprawiono: środa, 12, marzec 2014 09:04

Sukcesy sportowe

Złoto, Brąz i Brąz w drużynie !

W I Mistrzostwach Gdyńskich Szkół Podstawowych w siłowaniu na rękę nasza szkoła zaprezentowała się fantastycznie. W kategorii klas VI chłopców: Daniel Zieliński zdobył złoty medal, a Jakub Huba wywalczył brąz.

Natomiast nasz zespół w składzie: Daniel Zieliński, Jakub Huba, Dawid Hawrysiuk, Damian Muszyński, Jan Makowski, Krystian Kupkowski, Krzysztof Smolec, Dominika Sikora, Julia Szpera i Klaudia Kroyna zdobył w klasyfikacji ogólnej III miejsce, a więc  brązowy medal.

Dziewczynki rywalizowały w mistrzostwach rejonu w piłce ręcznej, uzyskując po wyrównanej walce III lokatę. Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Tomaszewska, Julia Załucka, Patrycja Libich, Daria Muszyńska, Marta Masiakowska, Klaudia Margol, Klaudia Żebrowska, Liwia Dąbrowska i Weronika Godlewska. Natomiast chłopcy oddali bardzo dużo zdrowia co wystarczyło na IV miejsce. W skład kadry weszli: Hawrysiuk Dawid, Zieliński Daniel, Parol Szymon, Mańkowski Tobiasz, Wolanowski Kacper, Sarzyński Paweł, Zbrzeski Krystan, Makowski Jan, Muszyński Damian, Zambrzycki Piotr.

Serdecznie gratulujemy !!!

Poprawiono: czwartek, 06, marzec 2014 11:34

Na podium

W dniu 18.02.14 r. nasza szkoła uczestniczyła w Wiosennym Turnieju Koszykówki Dziewcząt.                       Po wyrównanych meczach zajęliśmy bardzo dobre drugie i czwarte miejsce.

W składzie reprezentacji szkoły znalazły się następujące uczennice: Julia Załucka, Klaudia Margol, Ksenia Panov, Wiktoria Pomieczyńska, Klaudia Żebrowska, Oliwia Tomaszewska, Patrycja Libich, Weronika Kiszkis, Daria Muszyńska, Weronika Kaźmierczak, Weronika Godlewska, Wiktoria Mróz, Mila Bernacka, Wiktoria Olszewska, Justyna Gapińska, Weronika Tarnacka, Oliwia Czeplin, Liwia Dąbrowska.

Gratulujemy!!!

Poprawiono: środa, 12, marzec 2014 09:05