Zapisy do szkoły

WAKACJE !!!

Poprawiono: sobota, 28, czerwiec 2014 18:01

 

Uroczystość zakończenia roku szk. 2013/2014

      

Poprawiono: piątek, 27, czerwiec 2014 09:01

 

Lider Lokalnej Ekologii i Lider E.E.

Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki" poinformował nas o uzyskaniu przez naszą szkołę tytułu:

"Lidera Lokalnej Ekologii - 2013 / 2014".

Koordynatorem przedsięwzięcia była Pani Agata Jendraszek.

Otrzymaliśmy również tytuł "Eksperta E.E." W kategorii dyrektorskiej otrzymaliśmy wyróżnienie, a w kategorii uczniowskiej II miejsce zajął Dawid Kaszuba z kl. IV a.

Wyróżnienie  w konkursie fotograficznym przypadło Julii Kununiec z kl. IV b; koordynatorem była pani Agata Jendraszek.

W kategorii: Szkoły Podstawowe zajęliśmy II miejsce za zbiórkę nakrętek; koordynatorem była pani Elżbieta Sobocińska.

Wręczenie nagród odbyło się 18 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym, podczas którego nasi uczniowie pod kierunkiem Pani Aleksandry Duraj pokazali przedstawienie teatralne.

Serdecznie gratulujemy !!!

Poprawiono: poniedziałek, 23, czerwiec 2014 14:20

 

Międzyszkolny Turniej Rugby

W dniu 11.O6.2014 r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Turniej Rugby TAG. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Sposób rozgrywania odbył sie systemem kołowym,każda drużyna grała kolejno z każdą drużyną. Wszystko odbyło się w sportowym duchu walki, nie zapominając o zasadach fair play. Nagrody wręczyła pani dyrektor szkoły mgr Ewa Miedzińska oraz zawodnicy kadry narodowej.

Oto wyniki:

mecz 1 x 5min

SP nr 26  -             SP nr 6 w Gdyni   7 : 0

SP nr 10 I -            SP nr 1 w Rumi   3: 1

SP nr 10 II -           SP nr 26              2: 4

SP w Rumi   -       SP nr 6                4: 0  

SP nr  26 -            SP nr 10 I            0:6

SP nr 6-                SP nr  10 II           0:7

SP Rumia -           SP nr 26               5:3

SP nr 10 I     -       SP nr 6                 7:2

SP Rumia     -       SP 10 II                2 :2

SP nr 10I -           SP nr 10 II              0:3

wygrana 2 pkt , remis 1 pkt , przegrna 0

I   miejsce         SP nr 10  Arka Gdynia      8 pkt

II   miejsce          SP nr 1 w Rumi                   5 pkt

III   miejsce         SP nr 26   Gdynia                4 pkt

IV  miejsce          SP nr 10  Arka Gdynia          3 pkt

V   miejsce          SP nr 6                                0 pkt

Organizatorem turnieju była pani Aleksandra Świtońska-Remus.

Serdecznie gratulujemy laureatom, bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i trenerom za udział w konkursie!!!

  

Poprawiono: poniedziałek, 23, czerwiec 2014 14:22

 

Brązowe Medale naszych piłkarek :)

W dniu 03.06.2014 r. na obiektach GOSiR odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Nasza szkoła oczywiście wystartowała w tych zawodach i, nie przegrywając żadnego meczu, wywalczyła III miejsce !!!

Dzielnie walczyły te oto dziewczynki: Oliwia Tomaszewska, Marta Masiakowska, Wiktoria Kraszewska, Klaudia Margol, Wiktoria Mróz, Klaudia Żebrowska i Wiktoria Pomieczyńska.

Gratulacje  !!!